• آشوت متینیان
    ما از همکاری با شما بسیار خرسندیم. خدمات خوب شما باعث رضایت من می شود! مطمئناً در آینده بیشتر سفارش خواهم داد.
  • پائولا کیاراتو
    کیفیت خوب خدمات خوب! من تحت تاثیر قرار گرفته ام. به همکاری ادامه دهید!
تماس با شخص : Vivian
شماره تلفن : +86 135 3816 2386
WhatsApp : +8613538162386
چین FC To FC سیمپلکس وصله سیم فیبر نوری ژاکت چند حالته OM3 OFNR با افت درج کم

FC To FC سیمپلکس وصله سیم فیبر نوری ژاکت چند حالته OM3 OFNR با افت درج کم

ساختار اتصال: FC-FC
چند حالته: OM3
قطر: 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر
چین UL94V-O PVC LSZH ANSI پچ کورد نوری Simplex SC To FC UPC APC

UL94V-O PVC LSZH ANSI پچ کورد نوری Simplex SC To FC UPC APC

ساختار اتصال: FC/APC-SC/PC
مواد پوششی: PVC یا LSZH
علامت تجاری: LANSAN/ OEM خوش آمدید
چین لیدهای پچ فیبر نوری APC Polish Simplex SC To FC

لیدهای پچ فیبر نوری APC Polish Simplex SC To FC

ساختار اتصال: FC/APC-SC/PC
مواد پوششی: PVC یا LSZH
علامت تجاری: LANSAN/ OEM
چین FC - کابل فیبر وصله چند حالته FC Simplex OSH با افت ورودی کم

FC - کابل فیبر وصله چند حالته FC Simplex OSH با افت ورودی کم

ساختار اتصال: FC-FC
چند حالته: OM3
قطر: 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر
چین قابلیت تکرار خوب LC LC Single Mode Patch Cord با طول سفارشی

قابلیت تکرار خوب LC LC Single Mode Patch Cord با طول سفارشی

رابط: LC
صورت انتهایی فرول: UPC، PC، APC، MM
نوع فیبر: OS1، OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
چین اتصال چند حالته SC LSZH وصله سیم فیبر نوری 1 متر Pigtail OM4

اتصال چند حالته SC LSZH وصله سیم فیبر نوری 1 متر Pigtail OM4

ساختار اتصال: SC/APC
مدل: فیبر نوری Pigtail
هسته: تک هسته ای
چین پچ سیم فیبر نوری SC LC 8 درجه کابل فیبر چند حالته OM3

پچ سیم فیبر نوری SC LC 8 درجه کابل فیبر چند حالته OM3

ساختار اتصال: ST
طناب: OM3
تایپ کنید: UPC
چین چند حالته FC به FC سیمپلکس OM3 فیبر نوری وصله کابل درج کاهش افت

چند حالته FC به FC سیمپلکس OM3 فیبر نوری وصله کابل درج کاهش افت

ساختار اتصال: FC-FC
چند حالته: OM3
قطر: 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر
چین وصله بند ناف LC حالت LC OS2، 1 متر وصله سیم PVC برای FTTH

وصله بند ناف LC حالت LC OS2، 1 متر وصله سیم PVC برای FTTH

ساختار اتصال: LC-LC
تایپ کنید: فیبر تک حالته
قطر: 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر
چین فیبر نوری Pigtail Riser Plenum LSZH Multimode OM3 0.9mm FC

فیبر نوری Pigtail Riser Plenum LSZH Multimode OM3 0.9mm FC

ساختار اتصال: اف سی
قطر: 0.9 میلی متر
تایپ کنید: چند حالته
1 2 3